If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co chystá Comgad v češtině?

Jagged Alliance, tahače a simulátory.

Comgad poodhalil šest dalších titulů, které hodlá letos a začátkem příštího roku uvést na český trh v lokalizované verzi. Všechny navíc za velmi příznivé ceny.

Nejdražsí budou taktická tahová akce Jagged Alliance: Back in Action (se zatím blíže nespecifikovaným bonusem) a simulátor tahačů Eurotruck Simulator 2, obě prodávané za 799 Kč.

Za 399 Kč vás čeká platinová verze Traktor Simulátoru 2 s datadiskem, Skipark Simulator a Construction Simulator. Samotný datadisk k Traktor Simulátoru 2 vás pak vyjde na 199 Kč.

Všechny výše uvedené tituly uvede Comgad s profesionálními českými titulky. V elektronické podobě na systému Click2Play si navíc budete moci pořídit hry od společnosti Play Publishing, která se specializuje na budgetové a casual hry.

"Zatímco před týdnem jsme oznamovali převážně hry od partnerů, s nimiž spolupracujeme již delší dobu, tentokrát je situace jiná," řekl Pavel Mondschein z Comgadu.

"S výjimkou hry Eurotruck Simulator 2 od studia SCS Software se jedná o projekty od firem, s nimiž jsme navázali kontakt zcela nově. Seznam nových partnerů se přitom stále rozrůstá o další společnosti a ani po této várce ještě není vydavatelský plán Comgad do konce roku kompletní."

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Levis

Contributor

Comments