If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co je navíc ve speciálních edicích Battlefield 1

Stojí za 5 tisíc korun?

Nebyli by to EA, kdyby hned souběžně s oznámením Battlefield 1 nepředstavili několik dražších verzí hry (koupit na Alza.cz).

Early Enlister Deluxe Edition stojí 80 eur (krabicově i digitálně). Stejně jako u předobjednávky obyčejné edice získáte Hellfighter Pack a sedmidenní přístup dříve k zdarma vydaným budoucím mapám. Hlavními taháky Deluxe však jsou: třídenní Early Access k plné verzi (tzn. budete hrát od 18. října, namísto oficiálního dne vydání 21. října), Red Baron Pack (bonusové předměty inspirované legendárním letcem), Lawrence of Arabia Pack (předměty a zbraně na motivy archeologa a diplomata T.E. Lawrence, který sehrál klíčovou roli v Arabské revoluci proti Ottomanské říši) a 5x Battlepack (další výbava a zbraně).

Pro opravdové fajnšmekry je pak na Amazonu přichystána sběratelská edice za 220 dolarů (5200 Kč), která přinese Delxue edici hry, sošku vojáka vysokou čtrnáct palců, steelbook, látkový plakát, sadu kartiček, bonusový DLC obsah a speciální balení.

EA také potvrdili konání veřejné bety, do které se dostanete předčasně po přihlášení k odběru toho newsletteru, stejně jako k extra obsahu a in-game odměnám. Jinak platí příslib, že jako první si hru na PC/X1 zkusí předplatitelé služeb EA Access či Origin Access. Namísto obvyklého pětidenního přístupu před vydáním však půjde jen o tři dny (18.10.). Později bylo upřesněno, že to samé vlastně lze získat i na PS4 s výše uvedenou Deluxe edicí, takže ta znělka v traileru nebyla úplně pravdivá. Níže ještě oficiální obal základní verze Battlefield 1:

Comments