If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co jsou Gears of War Ultimate?

Remake s Kinectem již v únoru?

Microsoft sice chystané oznámení něčeho nového okolo Gears of War začátkem prosince stáhl, teď ale zřejmě informace utekly jinou cestou. Jak informuje server Examiner, několik internetových obchodů do svých nabídek tento týden zařadilo novou hru s názvem Gears of War: Ultimate, která by měla vyjít již 15. února 2011 za cenu třiceti dolarů. To je v přepočtu okolo 550 Kč, tzn. zhruba polovina toho, co by jinak stála nová hra.

Ani v těchto případech většinou vstřícný Gamestop na svých stránkách nenabízí popisek hry, ten si lze ovšem s trochou fantazie domyslet ze střípků, jež na internet unikly před domnívaným prosincovým oznámením. IGN tehdy přišlo se zprávou, že Microsoft se chystá oznámit Gears of War upravené pro Kinect, a definitivně to nevyvrátil ani divoce tweetující Cliff Bleszinski. Teoreticky by tak mohlo jít o jakýsi lehký remake s implementovaným patchem na podporu pohybového ovladače.

Nabízí se ale také možnost, že je to celé jen velká kachna a Gears of War: Ultimate bude ve skutečnosti klasickou kompilací prvních dvou dílů se všemi stažitelnými přídavky. Co myslíte?

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Gears of War

Xbox 360, PC

Gears of War 2

Xbox 360

See 1 more

Gears of War 3

Xbox 360

Related topics
About the Author

Levis

Contributor

Comments