If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co jsou Horizon Stories z Forza Horizon 4

+ plán přídavků.

Krátce po oznámení na E3 a zklamání z absence Londýna i motorek přichází odkrytí dalších vlastností Forza Horizon 4 (Alza.cz). Ta v říjnu na Xbox One X pošlape v 60 fps, patrně díky menší pestrosti britského venkova oproti Austrálii minule (ta jela i po X1X 4K updatu jen 30fps, těch 60fps zůstalo i dál výsadou PC verze).

Vůbec poprvé v sérii zde budou příběhové prvky. Jmenují se Horizon Stories (inspirace Instagramem?) a půjde o mise, ve kterých plníte určité úkoly rozeseté po celém herním světě.

Například se stanete taxikářem, něco jako ve starém Crazy Taxi z Dreamcastu, nebo kaskadérským jezdcem, vedle jiných věcí. Zjistil to Destructoid.

Benjamin Penrose ze studia Playground Games, nyní vlastněného Microsoftem, mu řekl, že to budou skvělé jednohubky s hratelností založenou na vyprávění, takže od toho nečekejte něco obřího.

Plán přídavků pro Forza Horizon 4 zase publikovali na WindowsCentral, i s odvoláním na Ultimate Edition, která je obsáhne.

První rozšíření dorazí někdy v prosinci letošního roku a přinese novou lokalitu v herním světě, nové dopravní prostředky a novou hratelnost.

Druhé rozšíření, které slibuje další novou lokaci, pak vyleze někdy v první polovině roku 2019.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments