If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co přesně zamýšlí Microsoft s Bethesdou, to máme vědět do měsíce

+ Starfield stále platí.

Redaktor Jeff Grubb bývá hodnotnou studnicí úniků, stačí vzpomenout na Mass Effect, Need for Speed, Forza Horizon či jiné.

V podcastu GamesBeatu (přesně v 1:19) promluvil o něčem, na co nervózně čekají majitelé PlayStation a fanoušci značek jako DOOM, Woĺf, The Elder Scrolls či dalších.

V polovině března prý Microsoft hodlá uspořádat nějakou akci, kde veřejnost seznámí se svými budoucími plány, které souvisejí s akvizicí Bethesdy. Čili jak budou vypadat příští měsíce a příští roky od této společnosti.

Momentálně se prý čeká jen na to, až bude celé převzetí papírově dotaženo. Jakmile se tak stane, bude o tom Microsoft mluvit ve velkém stylu. Tedy to, co nahradí dosavadní neurčitá vyjádření typu Dříve. Hezčí. Nebo lepší.

Grubb zatím neví, jestli to bude plánované vysílání online ala Nintendo Direct, někteří jiní insideři s vazbami na MS to popřeli a spíš to vidí na nějakou sérii předpřipravených rozhovorů na předních webech. Každopádně prý se to bude probírat velmi podrobně.

Z podobného soudku pochází jiná spekulace o nejbližší hře Bethesda Game Studios a to Starfield. Ještě před pár měsíci prý platilo, že vyjde letos před Vánoci. Nebo aspoň takový byl plán tvůrců. Není však vyloučeno, že efekt koronaviru mohl mít na vývoj značný dopad a vydání opozdit.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments