If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co bude Wargame: European Escalation?

RTS od autorů R.U.S.E. vyjde česky.

Eugen Studios na letošním gamescomu blíže představí svoji novou válečnou strategii Wargame: European Escalation. Půjde o jejich první hru od té doby, co vloni u UbiSoftu vydali R.U.S.E.

Wargame: EE se bude odehrávat v době studené války a postaví proti sobě vojska NATO a Varšavské smlouvy, což znamená, že kromě SSSR a Poláků se na poli objeví také československé jednotky. Ve hře jich má být přes 320 druhů, přičemž koho konkrétně si vzít do bitev se bude rozhodovat vždy až před začátkem mise.

Jednotkám bude moci dojít benzín i munice a jejich schopnost má přímo záviset na počasí, takže v mlze nebo dešti klesne jejich efektivita, zorné pole atd. Žádná početní omezení se neplánují, tanků si do bitvy zřejmě vyšlete libovolný počet.

Oproti R.U.S.E. má ve hře chybět systém karet, naopak herní mapa bude i ve Wargame: European Escalation rozdělená na sektory. Za jejich držení obdržíte body, které pak půjde investovat zase zpět do armády (thx česká fansite). První dva screeny z hraní si můžete ve vysokém rozlišení prohlédnout níže.

Wargame: European Escalation vyjde v ČR na podzim 2011 s profesionální lokalizací od Comgadu za 999 Kč, autoři již dopředu avizovali, že nechtějí svoji hru zatěžovat nějakou DRM ochranou. Neplánují se ani stažitelné přídavky, naopak Wargame nejspíš obsáhne podporu hry po lokální síti plus možnost sledovat zápasy jako divák.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Levis

Contributor

Comments