If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co říkají americké recenze na konzoli Wii U?

Někteří jsou nadšení, někteří nevědí, zda bude konkurencí.

V neděli 18. listopadu se začala úderem půlnoci v USA prodávat konzole Wii U, což znamená, že se objevují také první recenze.

1Up velice kladně hodnotí kompatibilitu s USB a SD kartami, ale kritizují nedostatek možností pro audio a video výstupy. V Penny Arcade jsou z Wii U nadšení, líbí se jim již vydané hry i samotný systém, ale mají pár předsudků vůči současnému firmwaru, který potřebuje ještě hodně vylepšování. GameInformer také upozorňuje, že pro správné používání konzole Wii U je důležitá stáhnout si první patch, který má ovšem 5 GB. Kritizují také dosah signálu GamePadu a výdrž jeho baterie.

MTV Multiplayer má také pár předsudků ohledně nabíjení GamePadu, ale jinou jsou z nové konzole od Nintenda nadšení. "Je vidět, že se Nintendo poučilo ze všech chyb, které udělali na Wii." Tříhodinová výdrž baterie GamePadu byla problém i pro Destructoid, ale přesto ovládání nové konzole hodnotí jako mnohonásobně lepší než u původního Wii.

Server Joystiq říká, že Wii U "nevypadá jako konzole nové generace", ale říkají, že hraní si s GamePadem působí futuristicky. Server Kotaku v dlouhém textu píše, že Wii U všem hráčům doporučují stejně, jako tak činili v případě původního Wii. "Jde o dobrou konzoli, která činí hráčský život mnohem pohodlnější a luxusnější," říkají.

Polygon byl jeden z mála herních serverů, kteří Wii U udělili dokonce známku - konzole od nich dostala 6.5/10. Recenze ale byla dělána z verze před prvním patchem, takže nemohli řádně ohodnotit online funkce. Vizuálně je ale Wii U na stejné úrovni jako PS3 nebo X360 a hodnotí dobře vydané hry. Je jim ale líto tříhodinové výdrže GamePadu a i jeho méně přesné dotykové obrazovky.

Tagged With

Comments