If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co s výpadkem internetu v C&C4?

Eurogameru to exkluzivně řekli autoři.

Hlavní designér Sam Bass a producent Mike Gloseki aneb dvě zásadní osoby v pozadí vzniku strategie Command & Conquer 4 se nedávno zastavily v kancelářích Eurogameru, aby zde strávili hodinku odpovídáním na čtenářské dotazy.

Bass mezi řečí potvrdil, že ačkoliv čtvrtý díl neznamená konec celé sérii C&C, je to poslední hra, ve které budou figurovat úhlavní strany GDI a NOD, respektive hlavní postava všeho dění, záporňák Kane.

Nejzajímavější část rozhovoru se ale stočila k problematickému požadavku hry na to, aby byl hráč neustále připojen k internetu. "Má to spoustu výhod," vypočítával Gloseki.

"Hra sleduje celý váš postup, pokračovat můžete v rozjeté hře na kterémkoliv počítači na světě a hlavně máte jistotu, že je všechno fér a nikdo si do hry nepřináší to, co si opravdu nezasloužil."

Vedle toho producent také prozradil, že hrát budete moci samozřejmě i na laptopu s internetovým připojením, nicméně obecně bude platit, že pokud by vám internet vypadl, dá vám hra omezený čas na to, abyste si připojení spravili.

Tagged With

Comments