If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co zatím víme o RAGE 2 po oficiálním oznámení?

Tvůrci, jiný trailer, detaily, obal...

Bethesda z toho dělá seriál na pokračování. Po ranním úniku patnáctivteřinového spotu došlo k oficiálnímu oznámení RAGE 2 (Alza.cz), byť stále ještě nebylo plnohodnotné a kompletní, např. neznáme datum.

Předně nový minutový trailer, s jinak sestříhanými záběry než předtím:

Z notičky na homepage jsme se dozvěděli, že hra vzniká ve spolupráci id Software (autoři jedničky) s Avalanche Studios, tedy se švédskými tvůrci velmi podobné hry Mad Max z roku 2015. Takové partnerství rozhodně dává smysl. Avalanche se proslavilo se sérií Just Cause a pomáhalo Bethesdě už dříve se střílecími mechamismy v Prey a Fallout 4. Jen zatím nevíme, které studio má hlavní slovo.

Hra je tam popisována jako "FPS v opravdovém otevřeném světě, kde můžete jít kamkoli chcete, zastřelit kohokoli a nechat vybuchnout cokoli". Prostě kombinace Mad Max a Borderlands s mutanty, bandity, vozidly a ikonickým vražedným bumerangem. Její obal:

K představení prvních záběrů z hraní dojde již zítra, v úterý 15. května ve 15 hodin středoevropského času. Bethesda si už z úniků sympaticky dělá legraci, když říká, že se na ně máte určitě kouknout, i pokud by čirou náhodou opět utekly předčasně...

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments