If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co ve Fable III vyřeší update?

A vyšla k němu tři nová dobrodružství.

Hráči Fable III (recenze) netrpělivě čekají na první velký patch. O něm jsme se nyní dozvěděli více podrobností. Bude zaměřen především na opravu špatně fungujících savů či problémů se Svatyní. Vyladí také celkovou plynulost hry a drobnější chyby se zvukem.

Lionhead zároveň oznámil, že s tímto patchem vydá také vylepšení hlasů postav, díky němuž by měl být zážitek ještě lepší. Více o patchi a DLC najdete na oficiálním blogu Lionheadu.

Tento týden také pro xboxovou verzi Fable III vyšlo další DLC s názvem Understone Quest Pack, které stojí 400 MS bodů. Hráčům nabízí hned trojici nových dobrodružství, zahrnujících přístup do tajemného města Understone, které se nachází pod ulicemi Bowerstone.

Nový quest s názvem The Voice má přímou spojitost s Fable II. Můžete se těšit na hledání původu záhadného hlasu, který ovládá lidi z Understonu. Pro soutěživé je připravena oddechovka na střelnici, kde je možné vyhrát celou řadu zajímavých cen. Konečně třetím lákadlem tohoto DLC jsou zápasy v aréně v questu s názvem The Wheel of Misfortune. PC verze Fable III má vyjít v zimě.

Tagged With

Comments