If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co vše bylo přeceněno v rámci Days of Play od Sony?

Členství PS Plus, hry i příslušenství.

Společnost Sony Interactive Entertainment (SIE) představuje nabídku slev v rámci akce Days of Play. Zvýhodněné ceny platí od 2. do 12. června 2023 nebo do vyprodání zásob. Kompletní nabídka, kombinující akční slevy u vybraných prodejců i v obchodě PlayStation Store, obsahuje desítky her, akční ceny herního příslušenství a také slevy na všechna členství PlayStation Plus.

U vybraných prodejců si hráči mohou v době konání akce pořídit nejpopulárnější PS5 hity posledních měsíců. Mohou tak získat například epické akční dobrodružství God of War Ragnarök za 999 Kč, za stejnou cenu lze rozšířit svoji herní knihovnu také o Horizon Forbidden West nebo Gran Turismo 7. Milovníky napínavých dobrodružství potěší Uncharted: Legacy of Thieves Collection v ceně 499 Kč a herní předloha populárního HBO seriálu, The Last of Us Part 1 Remake, je nyní k dostání za 1 199 Kč.

Čekání na nový díl pokračování příběhu 2 pavoučích mužů si mohou fanoušci série zkrátit díky akční ceně PS5 verze Marvel’s Spider-Man Miles Morales. Ta je v rámci akce stanovena na 799 Kč, Ultimate Edition, která obsahuje také remasterovanou verzi Marvel’s Spider-Man, pak na 999 Kč. Oblíbené herní pecky ze série PlayStation HITS jsou během Days of Play k dispozici v ceně 199 Kč.

Kromě velkého množství her potěší herní nadšence také speciální slevy na hardwarové příslušenství. Sluchátka Pulse 3D si nyní mohou pořídit již za 1 799 Kč, a to jak v základní bílé a černé variantě, tak i v provedení Grey Camo. Pokud některým hráčům v jejich vybavení zatím chybí PS5 HD Camera, mají nyní ideální příležitost k jejímu pořízení za akční cenu 999 Kč. V neposlední řadě je zvýhodněná cena během trvání Days of Play 2023 stanovena také pro Media Remote, a to ve výši 499 Kč.

Letošní Days of Play přináší také velké slevy na jedny z nejpopulárnějších her dostupných pro PS5 i PS4 v obchodě PlayStation Store. V tomto virtuálním obchodě lze tak získat God of War Ragnarök pro PS5 s 25% slevou, majitele předchozí generace konzole potěší 29% sleva na PS4 verzi. Skvělou zprávou pro všechny milovníky sportovních her je 60% sleva na PS5 i PS4 verzi FIFA23 Ultimate Edition a 25% sleva na WWE 2k23 Cross gen. Marvel’s Spider-Man Miles Morales si v rámci Days of Play 2023 mohou hráči v PlayStation Store obchodě pořídit za polovinu běžné ceny.

Správnému hernímu nadšenci by nemělo chybět PlayStation Plus členství, se kterým získá řadu výhod včetně obrovského herního katalogu, možnosti online hraní a dalších bonusů. Vybírat může ze tří variant – ESSENTIAL, EXTRA a PREMIUM. Všechny tyto členské tarify si nyní může pořídit s 25% slevou. Pro majitele nižších úrovní předplatného je připravena také 25% sleva pro upgrade na EXTRA a PREMIUM.

Kompletní nabídku slev v rámci Days of Play 2023 naleznete v obchodě PlayStation Store, u vybraných prodejců nebo na této adrese.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments