If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co zaznělo na konferenci Activision?

Call of Duty pro rok 2012, James Bond a jiné.

Na noční investorské konferenci Activision přišel na přetřes nejdříve osud série Call of Duty, která je v ohrožení kvůli odchodům klíčových vývojářů ze studia Infinity Ward.

"Neměli jsme jinou šanci, než je vyhodit," oznámil investorům Bobby Kotick a vzápětí potvrdil, že zbytek týmu už pracuje na příštím dílu ze série.

Ten by měl vyjít příští rok, tedy po letošních Black Ops, a firma o něm prozatím nechce víc mluvit. Připomeňme, že vedle něj také Sledgehammer Games chystají akční adventuru ze série CoD.

Na konferenci došlo také na potvrzení toho, že Modern Warfare 2 se letos dočká ještě druhého stažitelného balíčku s novými mapami.

Poprvé bylo oficiálně potvrzeno Guitar Hero 6 a řeč padla i na DJ Hero 2 nebo hru s Jamesem Bondem, která bude následovat patrně koncem letošního roku. K jejímu oznámení by tak muselo dojít nejpozději na E3.

Activision si jinak v prvním kvartálu vedlo úspěšně a především díky úspěchu Modern Warfare 2, ale třeba i How To Train Your Dragon, dosáhlo zisku ve výši $1,3 miliardy dolarů.

Tagged With
About the Author

Agarwel Idiriz

Contributor

Comments