If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Cocoon je novým projektem designéra Limbo a Inside

Včetně detailů a obrázků.

Možná se v desítkách až stovkách indie her ohlášených na nejrůznějších konferencích vyloženě ztrácíte, ale tuhle byste určitě přehlédnout neměli.

Jejím autorem je totiž Jeppe Carlsen, hlavní designér hratelnosti hitů Limbo a Inside.

Cocoon má být hotov v roce 2023 pro Xbox One, Xbox Series, PC a Switch, včetně Game Pass, přičemž vydavatelem se stanou Annapurna Interactive.

Vezme vás na dobrodružství napříč světy a naučíte se mezi nimi skákat, abyste odkryli tajemství kosmu. Jenže každý ze světů bude hlídat monstrum, kterému musíte čelit v bitvě, prý pokaždé odlišné a s nutností naučit se nové mechanismy.

Má jít o unikátní ucohpení puzzle žánru, když každý svět existuje okolo tělesa, které můžete nést na zádech. Budete tedy vše kombinovat, manipulovat a měnit, abyste vyřešili složité hádanky. Díky tělesu najdete skryté cesty a objekty, vypálíte projektily či něco přepnete.

Budete provádět interakce s cizáckými prostředími a biomechanickými zařízeními, které tam nechaly pradávné civilizace. Putování to bude po pestrých levelech, které zahrnují industriální struktury či organické jeskyně, během čehož zjistíte, jak jsou mezi sebou spojeny. Více na Steamu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cocoon

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments