If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

CoD: Black Ops s dedikovanými servery

A další informace z papíráků.

Dobrá zpráva pro fanoušky multiplayeru. Ačkoliv Call of Duty: Modern Warfare 2 opustilo oblíbené dedikované servery, do série se s dílem Black Ops zase vrátí. Prozradil to šéf Treyarchu, Mark Lamia, v rozhovoru pro PC Zone: "Dedikované servery jsou výborná věc," řekl. "Nevidím žádný důvod, proč bychom je neměli použít."

Ačkoliv Infinity Ward tvrdilo, že jejich verze multiplayeru bez dedikovaných serverů je lepší, Mark Lamila tak úplně nesouhlasí. "Na upravených dedikovaných serverech dokážeme to samé - sbírání zkušeností a všechny výhody, které přináší konzolový systém."

V časopise Official Xbox Magazine se také objevilo rozsáhlé preview na Black Ops, které odhalilo pár dalších zajímavých informací: Treyarch říká, že Black Ops jsou v podstatě tři hry v jedné. Má totiž velice odlišný singleplayer, multiplayer a kooperativní mód. O multiplayeru se příliš zmiňovat nechtějí, ale kooperativní mód bude mít podle všeho speciální mise.

V singleplayeru se podíváte do Vietnamu, Ruska, nebo do latinského podzemí. Budovy budou zničitelnější než kdy předtím, zejména, když zavoláte vzdušnou podporu.

Hra bude obsahovat například misi Payback, ve které budete ovládat helikoptéru. V jiné misi s názvem Victor Charlie se ocitnete v řece Huong s ničím jiným, než s pouhým nožem. Treyarch tak upozorňují, že některé mise budou vyžadovat "stealth přístup".

Comments