If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dostalo se CoD: Black Ops k pirátům?

Někdo tahal za nos.

Zprávy o tom, že Call of Duty: Black Ops uniklo a piráti jej už mají ve svých rukou, nejsou pravdivé. Zloději se měli údajně vloupat do skladu v Alabamě a ukrást tam kopie Black Ops.

Tito lidé s pěknými přezdívkami "Ungodly Leaker" a "97SIRHB" prý měli Call of Duty: Black Ops v rukou a byli také v kontaktu s komunitním manažerem Trey Archu, Joshem Olinem, který jim údajně vyhrožoval.

Ungodly Leaker ale později napsal na fóra, že byl sice kontaktován někým, kdo měl kopii hry údajně k dispozici, ale hru „jsme v rukou nikdy neměli."

„V rukou to měl ale Runner (ten Computer borec) a podle něj přišla FBI a vzala mu to (FAKT!!!) Ha Ha Ha," napsal Ungodly Leaker. „Poté, co jsem mluvil s Joshem, FBI se toho vůbec neúčastní a on chtěl jen vědět, odkud máme tu hru. Vůbec jsme ji neměli a někdo nás jen napálil, KONEC PŘÍBĚHU..."

Activision ani Treyarch se k tomu zatím nijak nevyjádřili. I přesto, že se v tomto případě jednalo pouze o jakýsi vtípek, je stále velmi pravděpodobné, že Call of Duty: Black Ops před vydáním na internet unikne. Stává se to téměř všem velkým a zásadním hrám na Xbox 360, z poslední doby například Halo: Reach.

Comments