If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Comgad u nás vydá On the Road - Truck Simulator

Konverze pro konzole.

Kdo si myslel, že české studio SCS Software nemá na poli simulátorů kamionů žádnou konkurenci, ten se šeredně pletl. Už přibližně rok existuje velmi podobná hra, nebáli bychom se říct klon od německých Toxtronyx Interactive a Aerosoftu.

On The Road - Truck Simulator pro PC fanoušci žánru chválí za propracovanější a živější města, celkově větší realističnost a vychytávky, které v Euro Truck Simulator 2 či American Truck Simulator mnoho let chyběly. Jedním dechem ale ve spíše záporných uživatelských recenzích na Steamu říkají, že počítačová verze trpěla mnoha technickými chybami či nedodělky, nemluvě o údajném plavání vozu po silnici.

Nyní domácí distributor Comgad oznámil, že novou konverzi na PlayStation 4 u nás vydá krabicově 11. února 2021, na kdy byla odložena z podzimu. Verze pro Xbox, co se objeví souběžně, zde půjde sehnat jen digitálně.

Takto popisuje klíčové vlastnosti:

"Od 18tunových náklaďáků po Gigaliner, On The Road - Truck Simulator nabízí všechno, po čem touží srdce pravého truckera.

Cca 6000 km dálnic a 600 km okresních silnic v měřítku 1:10. Četné detailní modely dálničních křižovatek

16 měst, z nichž některá mají jedinečný design silnic (např. kruhové objezdy či mosty). Spousta zajímavých míst ve městech a poblíž dálnic a okresních silnic

Všechny velké vodní kanály a krajina založená na skutečných satelitních datech."

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments