If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Comgad vydá Company of Heroes Anthology

Tři hry v jednom + o vztahu se Segou a re-edice starších her.

Vlastní zpráva - U začátkem týdne ohlášeného datadisku The Western Front Armies pro dvojku to nezůstane. Distributor Comgad prohloubí svou spolupráci se Segou, vedle například Alien: Isolation či Total War: Rome 2, i s vydáním Company of Heroes Anthology.

"Zhruba v polovině dubna budeme vydávat ještě tuto kompilaci v češtině, která obsahuje Company of Heroes 1 a oba datadisky (Opposing Fronts a Tales of Valor). Edice Anthology u nás doposud ještě nebyla uvedena," napsal nám Milan Czarnowski, managing director Comgadu.

Přihodil link na jejich produktovou stránku, kde se uvádí cena 499 Kč, a vrátil se k našemu nedávnému překvapení, že datadisk pro dvojku vydají právě oni namísto Cenegy, která v ČR vloni vydala původní Company of Heroes 2:

"Nejsou v tom žádné záhady. Sega je náš tradiční partner, ne Cenegy. U Company of Heroes 2 byla jednorázová výjimka, protože Cenega měla podepsanou a předplacenou smlouvu na CoH2 s THQ, a Sega se nechtěla pouštět do nějakého rizika možného sporu. Takže nyní se nejedná o nezájem Cenegy, ale Sega ten titul s nimi prostě vůbec neřešila. Automaticky to přistálo nám, protože se staráme o celé portfolio Segy," objasnil zákulisí Milan Czarnowski z Comgadu, který nedávno právě kvůli Ceneze přišel o práva na Zaklínače 3 (viz článek o ztrátě her od později zkrachovalých THQ).

Že to nejsou prázdné řeči, doložil nastartováním rozsáhlé dovýroby her od Segy, které už byly na trhu pár měsíců vyprodané. Zeleně jsou v jejich tabulce níže novinky, žlutě jsou označené tituly, které budou v nové nižší ceně:

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles