Skip to main content

Comgad vydal pár budgetovek a má práva na Yesterday

Adventura od tvůrců Runaway v březnu v češtině.

Vedle dvou nových strategií Wargame: Evropská krize (od tvůrců Act of War/R.U.S.E. a s dabingem vojáků českých jednotek) a Jagged Alliance: Back in Action (za 799 Kč v balení i s původním Jagged Alliance 2 z roku 1999) vydal Comgad minulý týden dvě kompilace. Serious Sam HD Gold (dva původní díly v angličtině a dvě HD předělávky v češtině) za 199 Kč a Painkiller Complete Collection (celkem pět her - jednička, Battle out of Hell, Overdose, Resurrection a Redemption) za 399 Kč.

Comgad také do svého plánu zařadil novou PC adventuru Yesterday od Pendulo Studios, známých především trilogií Runaway a The Next BIG Thing. Temný thriller plný zvratů a rozhodování vyjde 23. března v češtině za přiznivou cenu 499 Kč.

V New Yorku se postupně ztrácejí žebráci a jejich těla vždy nesou neklamné známky upálení zaživa. Mezitím se na dlaních lidí, kteří s celou věcí nemají zdánlivě nic společného, začnou objevovat jizvy ve tvaru písmene Y. Policie ani sdělovací prostředky těmto událostem příliš pozornosti nevěnují, a tak se do vyšetřování jako první pustí Henry White - mladý muž, který zdědil velké jmění a jenž má slabost pro charitativní organizace. V pátrání mu pomáhá jeho přítel Cooper. Právě oni představují dvě ze tří postav, za něž lze ve hře Yesterday hrát. Tou třetí není nikdo jiný nežli John Yesterday, který je do celého příběhu zatažen poté, co naprosto ztratí paměť.

Read this next