If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Command and Conquer pro mobily, NBA Live 19 a Madden pro PC

Stručně od EA.

Co se také událo v sobotu večer na EA PLAY konferenci, ale nezaslouží si to svým významem vlastní článek:

Oznámili Command and Conquer: Rivals, kompetitivní real-time strategii pro mobily ze slavného PC univerza, s bitkami jeden na jednoho (na Androidu už je pre-alfa). Pěkný filmeček by šlo lehce splést s Mass Effect, Anthem či Battlefieldem, leč grafika samotné hry je vyloženě ošklivá, zastaralá (současné mobily by jistě zvládly lepší), nemluvě o naštvání PC pamětníků, že tato série nepokračuje velkými tituly:

EA to nevzdali se svým basketem navzdory neustálému drcení v kvalitě a prodejích od konkurenčních 2K s NBA 2K18 (Alza.cz). Nový pokus, NBA Live 19, vyjde 7. září 2018, pár dnů před NBA K19. Trailer působil spíš jako nějaká odnož zaměřená na pouliční hraní v chudinské čtvrti, dle převažujících záběrů:

Americký fotbal se v Madden NFL 19 po delší době vrátí na PC a objeví se s předobjednávkou Hall of Fame Edition už 7. srpna:

Počítá se také s dalším zdarma šířeným obsahem do Plants vs Zombies: Garden Warfare 2, stream o tom byl zde:

Níže záznam celého EA PLAY, kde EA mj. prohlásili, že pracují na nové technologii streamování HD obsahu do vícero různých zařízení, ačkoli tato jejich služba ještě není připravena k ostrému provozu.

A jak vidí budoucnost série Mass Effect? Casez Hudson, šéf BioWare a Anthem, prohlásil pro Game Informer, že na Mass Effect nezapomenou, protože je to jeho vlastní dítě, ačkoli jsou nyní vytíženi i s Dragon Age.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments