If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

ConQuest: PC verze Assassina odložena

Ale nebude to trvat tak dlouho.

Na facebookové stránce UbiSoft CZE, kterou spravuje domácí ConQuest (distributor konzolových verzí her od UbiSoftu) se dnes objevil nijak nepřekvapivý příspěvek: "Máme špatnou zprávu pro všechny nadšence Assassins Creed Revelations, PC verze se přesouvá na začátek prosince, konzoloví fanoušci však nemusí smutnit, verze PS3 a X360 vyjde slibovaně 15. listopadu 2011."

Zvláštní je, že ve světě se o tom dosud nic neví. Podle zjištění Eurogameru však jde o oficiální informaci vyplývající z dnešního release-listu UbiSoftu, jejíž zveřejnění dal zelenou.

PC verze by měla vyjít přesně 2. prosince 2011. To je docela pokrok oproti odkladu na březen u minulých dílů a také to koresponduje se všemi posledními odklady PC her od UbiSoftu (Driver, Call of Juarez, From Dust), které rovněž netrvaly déle než pár týdnů.

Playman, který u nás PC verzi vydá, o tom v době psaní článku nic netušil. Jen to trochu nemístně komentoval na svém Facebooku: "PC verze žádné oficiálně oznámené datum nemá, takže není co odkládat:)" Jak ale všichni víte, to není pravda, protože PC verze měla podle dosavadních údajů vyjít souběžně s těmi konzolovými v půlce listopadu.

PC verze s českými titulky se na Xzone dá koupit za 1099 Kč.

Rozšířený E3 filmeček z tohoto týdne

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Revelations

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments