If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

ConQuest vydá F1 2010 od Codemasters

Britský vydavatel tu má nového partnera.

Domácí společnost ConQuest entertainment a.s. dnes odpoledne oznámila, že se dohodla na distribuci závodní hry F1 2010. Velmi očekávaný titul od Codemasters vyjde během tohoto podzimu pro konzole PlayStation 3, Xbox 360 a na PC.

Zajímavý na tom je především fakt, že britský vydavatel Codemasters změnil svého distribučního partnera v ČR, když byl nahrazen dosavadní CD Projekt (např. Operation Flashpoint 2, GRID atd.). „ConQuest dá F1 2010 nejkvalitnější podporu, a proto jsme si jej vybrali“ komentuje změnu Hal Bame, ředitel Codemasters pro nové trhy.

Šéf ConQuest entertainment, Josef Kantor si uskutečněnou dohodu také pochvaluje, „Díky Codemasters můžeme naším zákazníkům nabídnout širší portfolio her. Tituly s jejich logem jsou zárukou vysoké kvality a F1 patří k největším a nejznámějším světovým značkám s fanoušky po celém světě. Jsme nadšení, že můžeme přinést F1 2010 českým hráčům“.

Lokalizace se podle informací Eurogameru neplánuje, ostatně u takových závodů ani není příliš nutná. A o čem že bude samotná hra?

F1 2010 je oficiální hra pro rok 2010 FIA Formula One World Championship a bude zahrnovat všechny oficiální týmy, jezdce i okruhy této napínavé sezony. F1 2010 bude rozhodně výzvou, pojedete za nejlepší řidiče na světe v celé řadě herních režimů, od zahřívací kola až po plnou Grand Prix. V režimu kariéry a vývoje svého týmu se budete moci pohybovat v časovém horizontu víkendů, 3, 5 až 7 let.

Na F1 2010 usilovně pracuje Codemasters Studios Birmingham a je vyvíjen na EGO Game Technology Platform, na stejném enginu stály i populární Colin McRae: DiRT 2 a Race Driver: GRID, kterých se prodalo přes milion kusů. Technologie byla vyvinuta natolik, aby podpořila unikátní aerodynamiku a ovládání 200MPH + FORMULA ONE aut a hráč mohl pocítit vrcholy motoristického sportu. Více se dozvíte z preview pod článkem.

Comments