If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Contracts mód v Hitman: Absolution nakonec nepotřebuje zvláštní Pass

V USA bude automaticky, v Evropě zdarma po stažení.

Square Enix měl původně v plánu, že přístup do Contracts módu v Hitman: Absolution bude po zadání speciálního kódu v krabičce hry - něco, co už dělá delší dobu EA a nutí to lidi, kteří si hru pořídí z bazaru, aby si alespoň připlatili za online funkce.

Nakonec se ale rozhodli Online Pass zrušit a Contracts mód tak bude přístupný pro všechny. Podle jejich vyjádření bude přístup do tohoto speciálního online módu, kde vytváříte úkoly pro ostatní hráče, v americké verzi hry přímo z menu. V evropské verzi hry bude kód v krabičce, který zadáte a Contracts mód se vám zobrazí.

Pokud ale v evropské verzi hry nebudete mít kód (nebo se vám ho nebude chtít zadávat), pořád není třeba panikařit. Stačí kliknout na Buy Contracts Pass. Tím se dostanete na stažení kódu, který zpřístupní online část zdarma (takže sice klikáte na děsivé tlačítko se slovem "Buy", ale pak už je všechno zadarmo).

Naši recenzi na Hitman: Absolution si můžete přečíst zde. "Nový Hitman: Absolution rozhodně sérii nedělá ostudu. Nabízí jak klidné tiché opatrné plížení a pohrávání si s různými možnostmi eliminace většiny cílů, tak v případě prozrazení dokáže nabídnout i zábavné adrenalinové situace a akci. Zapracování instinktu dělá tichý postup přehlednější, ale zdaleka ne primitivní či jednoduchý. Hra by pouze zasloužila lépe napsaný příběh a některé lokace více volnosti. Přesto se můžete těšit na mnoho hodin zábavy," píše její autor.

Komentované videodojmy z Hitman: Absolution

Comments