If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Crash Bandicoot 4 s lokálním mulťákem pro čtyři, startovní trailer

Předčasné odhalení režimů Checkpoint Race a Crate Combo.

Španělská odnož IGN dnes předčasně vyzradila informace o multiplayeru v příští týden vycházející plošinovce Crash Bandicoot 4: It's About Time.

V později odstraněném článku píše, že tady bude lokální mulťák, který můžete hrát v jedné domácnosti s rodinou či přáteli.

Kompetitivní i kooperativní režim budou podporovat hraní ve dvou až čtyřech lidech, v době startu zatím bez online podpory. Hráči si budou moci zvolit z následujících postav: Crash, Coco, Fake Crash a poprvé i Fake Coco.

Bandicoot Battle je název kompetitivního módu se dvěma typy hry: Checkpoint Race a Crate Combo. V tom prvním jmenovaném se bude soutěžit o nejrychlejší čas v levelu, ale musíte samozřejmě i projít checkpointy, které se vám budou počítat. Zvítězí ten, kdo jich nasbírá nejvíce, což vykompenzuje, pokud vám některé pasáže levelu příliš nesedly. Během hraní navíc uvidíte ducha vašeho předešlého soutěžícího, abyste viděli, jak se vám momentálně daří.

Režim Crate Combo zase bude o rozbíjení beden: při pohybu mezi checkpointy nebude vaším jediným cílem rychlost, ale také snaha o získání co nejvíce bodů právě rozbitím mnoha beden. S každou další rozbitou, ideálně ve svižném tempu, se totiž zvýší počet bodů, co za ně získáte (až maximálně 32).

Pakliže nerozbijete nic, než vyprší ukazatel, hodnota bodů se vyresetuje do původní hladiny a musíte začít na všem pracovat znovu. Proto to tedy bude chtít zachovat si své tempo a komba.

Co se týče kooperace, bude tu předávání ovladače kamarádům v režimu Pass N. Play, který podporuje hraní až ve čtyřech lidech, kteří budou procházet levely kampaně. Hrát lze standardní verze levelů či jejich variace v N.Verted módu s unikátními otočkami.

V době premiéry hry v ní nenajdete online žebříčky. Crash 4 sice bude monitorovat pokrok všech hráčů v multiplayerových seancích, ale při příštím hraní se vše vynuluje. Chybět nemají také flashbackové levely, které prý opravdu prověří zkušenosti hráče a zařídí vám speciální odemykatelné obleky nebo dodatečné ovladatelné postavy jako Dingodile a Tawna. Startovní trailer:

About the Author

Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments