If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Cristiano Ronaldo uloven pro FIFA 18

Sledujte trailer + edice, termín.

Když oficiální Twiter EA Sports tweetoval po skončení finále Ligy mistrů ohromující statistiku Cristiana Ronalda za posledních 12 měsíců (a to tam ještě nezmínil dva v sobotu vstřelené góly), bylo to krajně podezřelé. Hvězda Realu Madrid a portugalské reprezentace totiž dosud byla tváří konkurenční hry PES od Konami...

Avšak časy se mění a jeden z nejlepších fotbalistů světa se nechal nově přetáhnout právě k FIFA. Nikoho lepšího v současnosti EA ulovit nemohli, když Messi má na sobě škraloup s podmínkou od soudu kvůli krácení daní. Ronaldo tak bude tím, kdo na vás příští měsíce odkudkoli vykoukne v souvislosti s novým ročníkem FIFA a samozřejmě opanoval debutový trailer (prý záběry z enginu), na což je patřičně hrdý (viz jeho Twitter):

FIFA 18 vyjde klasicky 29. září 2017 (Alza.cz) pro PC/PS4/X1. A horší odnože pro PS3/X360/Switch, i když u nich nechybí varování "ne všechny vlastnosti jsou na všech platformách" - konkrétně příběhový režim ani Frostbite engine ve Switch verzi prostě nenajdete.

Hru vyvíjí studia EA Vancouver a EA Romania. Přesně jak se šeptalo, nově bude označena logem PlayStation 4 (namísto dosavadního marketingového partnerství s Xbox One). První oficiální "obrázky":

O hře jako takové zatím nic bližšího nevíme, samozřejmě opět poběží na Frostbite engine a údajně "smaže hranice mezi virtuálním a reálným světem, když oživí hrdiny, týmy a atmosféru nejpopulárnějšího sportu na Zemi". Na sobotní akci EA PLAY máme spatřit první in-game trailer. Speciální pohyby Ronalda, jeho akcelerace, běh a parádičky prý byly nedávno zaznamenány během tréninku v Madridu díky mobilnímu studiu EA Capture.

Existovat jinak budou tři různé edice FIFA 18, nabízející i předčasný přístup k plné verzi o tři dny (to předplatitelé služeb EA Access/Origin Access budou hrát trial už od 21. září po 10 hodin) a tradičně i nějaké ty bonusy do módu Ultimate Team. Níže je výčet rozdílů mezi nimi - více pak v tiskovce.

Tagged With

Comments