If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Crysis 2 na PC půjde hrát až v pátek

Mezitím stihl vyjít první patch.

Nemůžete-li se dočkat, než se ponoříte do ruin New Yorku nebo než budete experimentovat s grafikou, abyste prověřili výkon hardwaru pod kapotou vašeho stroje, je potřeba trochu přibrzdit. Finální PC verzi hry klidně už můžete mít legálně před sebou na stole (např. při předobjednávce z Xzone), ale půjde hrát až od pátku.

"Co se týče páteční aktivace - Crysis 2 má v Evropě oficiální datum vydání 25. března, tudíž půjde hra spustit až v tento den," odpověděl Eurogameru Petr Prošek z EA Czech.

Jedná se o stejný princip fungování/ochrany jako mělo nedávné Dragon Age II. Jedinou cestou, jak moci začít hrát, by bylo objednání originálky z USA (kde hra vyšla včera), nebo mít konzolovou verzi, která v sobě tyto restrikce nemá.

Mezitím pro Crysis 2 stihl vyjít první patch, který odstraňuje automatické míření na žádost hráčské komunity. Dále přidává detekci cheatů, zrychluje chat, vrací možnost používání konzole, opravuje problémy s USB headsety, vstupem do některých multiplayerových zápasů nebo nesprávně ukázanými pingy ve vyhledávači severů. Patch se vám stáhne automaticky, jakmile spustíte PC verzi hry.

Nemilé je, že ani tento patch nepřidal podporu DirectX 11, jak bylo dříve slibováno, takže hráči Crysis 2 na PC musí nadále zůstat u používání staršího DirectX 9 režimu grafiky.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments