If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Z Crysis série jako Call of Duty

Nekonečná sága o mnoha dílech.

Crytek je přesvědčen, že jejich Crysis může být stejně silnou značkou, jakou je pro Activision Call of Duty. "A proč ne?" říká výkonný producent Nathan Camarillo. "S Crysis 2 nastavíme laťku kvality hodně vysoko. To je naším cílem." To má přilákat lidi a pak už se jen budou sypat další pokračování. A peníze.

"Je to velice lákavá značka. Odehrává se v blízké budoucnosti, je to akční hra. Mají ji rádi sci-fi fanoušci a stejně tak sci-tech fanoušci. Není totiž tak přestřelená a neodehrává se 300 let v budoucnosti, ale pouze 13 let v budoucnosti."

Nathan Camarillo také potvrdil, že Crysis 2 by rozhodně neměla být poslední hrou v sérii. "Je to začátek nové budoucnosti pro Crysis. Určitě bychom do dvojky nedávali tolik energie, pokud bychom věděli, že je poslední," řekl pro Eurogamer.

"V našem nejlepším zájmu je, aby se z Crysis stala dlouhotrvající značka. Což znamená Crysis 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9..., až Crysis Infinity." Crysis nekonečno? Dožijeme se vůbec posledního dílu? Nebo děti našich dětí?

Tagged With

Comments