If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Crysis Remastered už 23. července, první obrázky a trailer

Ale nevypadá tak dobře, jak se čekalo.

Jen co Crytek začal vábit na premiéru traileru 1. července, někdo z obchodu Microsoftu se opět (!) uklikl či neuhlídal produktovou stránku, tudíž vše jsme otamtud dostali o den dříve, než pánové a dámy z marketingu německého studia zamýšleli.

Načasování se to nezdá být náhodné, protože v půlce měsíce má UbiSoft oznámit Far Cry 6 právě z prostředí tropických ostrovů. A tyhle dvě studia se nerozešla úplně v dobrém.

Problém je v tom, že grafika a efekty z remasteru prvního Crysis jsou na hony vzdáleny tomu, nad čím jsme slintali loni v tech-demu CryEngine či po testovacích obrázcích od grafika Cryteku.

Nejnovější hry testujeme na výkonném počítači LYNX Grunex Super Gamer 2020.

Někteří namítli, že screenshoty níže mohou být z xboxové hry, když unikly z obchodu Xbox Store, a že ta PCčková třeba možná bude vypadat lépe (?). Nicméně ten trailer výše byl natočen právě z PC verze a moc rozdílů tam není, resp. rozhodně to není ta vizuální úroveň co tech-demo.

Sice tu mají být vychytávky z posledního CryEngine, jako jsou textury a podklady ve vyšším rozlišení, depth of field, temporal anti-aliasing, nové nasvícení, motion blur, parallax occlusion mapping, částicové efekty atd. Ale jinak to je v základu pořád ten starý, na svou dobu nadčasový Crysis. Vývojáři si zřejmě spočítali, že předělávat celou hru od nuly by se jim asi nevyplatilo, to si spíš vše nechají na případné regulérní pokračování.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments