If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Crytek by chtěl udělat TimeSplitters

Zatím se ale hledá vydavatel.

Anglická pobočka Cryteku mluví s různými vydavateli a snaží se s nimi uzavřít dohodu na vývoj TimeSplitters. Společně s tím se stejná pobočka, která dříve byla samostatné studio Free Radical Design, snaží prosadit novou značku – střílečku se single i multiplayerem.

Eurogameru to řekl šéf studia, Karl Hilton: „TimeSplitters hra tu nebyla už nějakou dobu. Teď mluvíme s vydavateli a snažíme se zjistit, co je zajímá a kterým směrem by se podle nich tato značka měla vydat."

Pokud by měl některý z vydavatelů zájem, Crytek by prý nové TimeSplitters velmi rád udělal. Zároveň by se ale také nebránili vývoji zcela nové značky.

Hilton ale tvrdí, že vydavatelům se nápad na oživení TimeSplitters líbí. Značka má podle nich stále potenciál a jméno táhne. „Vydavatelé to jméno znají. Značka je známá a to je dobře. Úspěch předchozích dílů byl na různých trzích rozdílný. Záleží tedy, s kým o tom mluvíme. Někdo to bere jako opravdu úspěšný produkt, jiný jako skoro úspěšný produkt, který mohl být lepší," řekl Hilton.

Crytek UK v současné době dokončuje práce na multiplayerové části Crysis 2, takže se mohou pomalu přesunout na nový projekt. Předchozí hra Free Radical Design (nyní Crytek UK) byla průměrná a nepříliš úspěšná PS3 exkluzivní střílečka Haze.

Tagged With

Comments