Skip to main content

Zvolte hru roku 2011 v čtenářském hlasování

Nic nevypovídá více než hlas lidu!

Tak jako každý rok pořádá Eurogamer čtenářské hlasování o nejlepší hru roku 2011. Protože recenzenti sice mohli dát něčemu 10/10, ale jak se říká, nic nevypovídá více než hlas lidu. A při odhadovaných několika tisícovkách respondentů by mohl vzniknout solidně reprezentativní vzorek, co se hráčům v České republice opravdu nejvíce líbilo a co se může lišit od prodejnostních žebříčků.

Minulostí je rozdělení her v podobných anketách podle platforem, protože to nedává smysl, když všechny hlavní obvykle vycházejí pro PC, PS3 i X360. Na rozdíl od loňského ročníku hlasování postačí, když vyberete jen čtyři vaše favority (namísto deseti) v jejich pořadí od první po čtvrtou příčku. Optimálně jen ty hry, které jste sami hráli nebo dobře znáte (nikoli ty, které jste pouze viděli ve videu). Pokud chcete, dodejte i důvod, čím si to u vás která hra zasloužila, nápovědou může být podcast.

Vybírat můžete z celkem 140 kandidátů, což by mělo uspokojit každého. Do nabídky jsme se snažili zařadit všechny hry vydané v roce 2011, které jsou v České republice aspoň trochu známé nebo se tu prodávají, ale jsou mezi nimi i některé pouze digitálně distribuované. Vaši soukromou hitparádu klidně napište i do komentářů pod článkem.

Hlasování každého čtenáře s uživatelským účtem (registrací) na Eurogameru se počítá pouze jedenkrát (nehledě na to, kolikrát bylo učiněno). Volba potrvá jen do 13. ledna 2012 a výsledky vyhlásíme krátce poté. Předem děkujeme za vaši účast - vítězové v loňské čtenářské anketě o hru roku 2010 jsou zde.

Read this next