If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Čtyři oficiální teasery Modern Warfare 3

Activision donuceni reagovat na únik.

Pod tíhou včerejšího masivního úniku detailů o Modern Warfare 3 a jejich rozšíření po celém internetu byli tvůrci nuceni reagovat.

Jednak se k němu vyjádřil komunitní manažer studia Infinity Ward: "Některé z těch informací o Modern Warfare 3 jsou pravé, jiné už neplatí. Pokud si nechcete zkazit zážitek, počkejte si na skutečné odhalení hry." Jinými slovy řekl, ať si počkáme na dávkování materiálů o hře, které bude plně v režii jejího výrobce.

A to začalo právě dnes ráno, kdy Activision vypustili oficiální teaser trailery. Uvolňovat je po jednom, jak asi původně zamýšleli, by po leaku ztrácelo smysl, a tak vydali nezvykle hned čtyři najednou. Půlminutové teasery namluvené padouchem Makarovem oficiálně potvrzují pravdivost včerejšího odhalení, že hra bude zasazena do různých světových měst.

Ten americký má zřetelné obrysy New Yorku, styl toho francouzského s Eiffelovkou signalizuje umístění mise do vzduchu vysoko nad město, ten britský s London Eye napovídá nějakou událost poblíž místního parlamentu a konečně ten německý obsahuje epické zřícení kancelářské budovy se známou televizní věží v Berlíně na pozadí.

MW3 teaser z Ameriky
MW3 teaser z Francie
MW3 teaser z Anglie
MW3 teaser z Německa
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments