If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Čtyři přídavky pro Dead Rising 2

Něco pro psychopaty a vojáky.

Jak víte z naší recenze z 26. září nebo jak zjistíte ze zítřejší videorecenze, Dead Rising 2 se vážně povedl. A jeho hlavní hrdina Chuck získá nové schopnosti, zbraně i oblečení hned ve čtyřech přídavných balíčcích, které dnes Capcom oznámil.

Nejprve 12. října dostane v The Psychopath Theme Packu šílenou výbavu, jakou zaslouží každý správný psychopat. O týden později na to naváže The Soldier of Fortune Theme Pack, další na řadě bude Sports Theme Pack a jako poslední se objeví Ninja Theme Pack. V něm má oplývat například novým stealth módem, kdy zombíci budou muset být mnohem blíže, aby ho dokázali detekovat.

Věci z jednotlivých balíčků půjdou vzájemně kombinovat, takže si můžete vytvořit fantatika do bláznivých sportů, který má na sobě vojenské kalhoty a třeba boty nindžy.

Tyto tématické balíčky budou ke stažení za zatím neupřesněnou cenu z PlayStation Network a Xbox Live. O jejich verzi pro PC se jako tradičně nic neví.

Update 7.10. - Capcom včera večer dodatečně informoval o ceně 2 dolary za každý balíček a že časem bude i jejich PC verze.

Comments