If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Cyberpunk 2077 na službě GeForce NOW již v den vydání

Závazný slib.

Uživatelé GeForce NOW si budou v této službě moci zahrát Cyberpunk 2077 ihned v den vydání ostatních verzí, tedy 17. září 2020.

Jakmile bude titul dostupný na platformě Steam, budou se hráči moci vydat do ulic Nigtht City a vychutnávat si bohatou vizuální stránku i jedinečnou atmosféru hry. Majitelé Founders předplatného navíc budou RTX ON, tedy dostanou možnost zapnout světelné efekty vykreslované pomocí ray tracingu, které pomohou ještě více prohloubit intenzivní zážitek. To vše při plné optimalizaci a na různých platformách včetně Mac.

Už nyní je možné si od vývojářů CD PROJEKT RED zahrát ve službě GeForce NOW legendární sérii Zaklínač a zkrátit si tak čekání na jednu z nejočekávanějších her letošního roku. Fanoušci také mohou soutěžit na sociálních sítích o jednu ze 77 GPU z limitované série GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition, která byla představena tento týden.

Služba GeForce NOW se nedávno otevřela všem uživatelům. Přináší možnost cloudového hraní PC her i na méně výkonných počítačích, platformě Mac, TV (se zařízením SHIELD) a chytrých telefonech s OS Android. Využít k tomu lze podporované hry z vlastních knihoven v několika oblíbených internetových obchodech. Aktuálně nabízí dva programy členství: Free a Founders. Druhý jmenovaný přináší přednostní přístup do služby, možnost využívat RTX efekty v podporovaných titulech a prodlouženou délku herní relace. Bližší informace o cenách a možnostech služby naleznete zde.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Redakce

Contributor

Comments