If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Cyberpunková nádhera ignorující PlayStation má datum vydání

The Ascent i v čerstvém traileru.

Nemusíte třeba milovat Microsoft, leč holým faktem je, že bez jeho peněz by tato hra nemusela být hotova tak relativně rychle (za tři roky) a v takové kvalitě jako nyní. Podobný případ co lednové The Medium, do určité míry odpověď na nedávné Oddworld: Soulstorm na PS4/PS5.

The Ascent, na nějž korporace z Redmondu přispěla výměnou za umístění na službu Xbox Game Pass hned v den vydání a za ignoraci konkurenční platformy PlayStation (minimálně pro začátek), má přesné datum vydání: 29. července 2021. Pro Xbox Series X (60fps a 4K), Xbox Series S, Xbox One a také PC.

Výrobce dnes také vypustil čerstvý trailer, v němž můžete obdivovat krásu zdejšího cyberpunkového světa, který hodně sází na vertikálnost a svobodu vašeho pohybu.

Můžete ho projít buď sólo nebo ve čtyřech v co-opu. Pouze dvanáctičlenné, mimořádně efektivní studio Neon Giant a Curve Digital tvrdí, že hra poháněná Unreal Enginem prý posune žánr na novou úroveň:

Tato arkáda s RPG prvky bude hodně o přežití vašeho distriktu, kterého se chtějí zmocnit soupeřící korporace, zločinecké syndikáty a navýšit své zisky na černém trhu s augmentacemi.

K dispozici už je i předobjednávka ze Steamu za sympatických 27 eur. Čtěte také:

Od tvůrců Wolfensteina zaujme cyberpunkový The Ascent

Co-op trailer z The Ascent

Jak The Ascent využije výkon Xbox Series X?

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments