If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dalších pět odchodů z Infinity Ward

Celkově už nejméně 17 lidí.

Odchody z Infinity Ward neskončily a další čtyři zaměstnanci z firmy odešli. Tuto informaci o víkendu prozradil George Broussard, tvůrce Duke Nukem 3D a Duke Nukem Forever. Broussard sice operuje s číslem 7, ale potvrzených je zatím pět.

Těmi aktuálními čtyřmi odchody jsou opět vysoce postavení zaměstnanci - senior designéři Mahammad Alavi, Chad Lambert a Brent McLeod. Dále programátor Chris Lambert a pětici uzavírá designér Jason McCord.

Tím se už dostáváme na počet minimálně 17 lidí, kteří z IW odešli. Snad ani v jednom případě se nejedná o řadového grafika či programátora. Drtivá většina jsou totiž šéfové různých oddělení, hlavní designéři, animátoři, programátoři apod.

Infinity Ward měla sice kolem jednoho sta zaměstnanců, ale již nyní se pomalu blížíme k osmdesáti. Uvidíme, jestli se ještě potvrdí ti další dva, o kterých tweetoval pan Broussard.

Activision dává v současné době do kupy nové vedení, které bude stát u kormidla vývoje (velmi pravděpodobně) Modern Warfare 3. S kažým dalším týdnem ale musí lepit víc a víc děr. A až budou vyplaceny všechny bonusy za prodeje MW2, očekává se další odliv lidí.

Comments