If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Další informace o Age of Empires 4

Některé civilizace poruší zažité zvyky.

V návaznosti na debutové předvedení Age of Empires 4 se na X019 vynořily doplňující informace k náplni hry.

Budou v ní opět čtyři epochy, ale zajímavou novinkou se stane, že některých civilizací se rozdělení na epochy nebude týkat. Jinými slovy, mohou se přesunout z jedné epochy do druhé, což způsobí určité zpestření zažité formulky.

Toto prý také nabídne tvůrcům nové možnosti, co se týče formy prezentace civilizací, které jste prý ještě v žádné jiné RTS dosud neviděli.

Finální seznam přítomných civilizací zatím není znám, na to je příliš brzy. Ale na své si přijdou jak ti, kteří preferují starou dobrou hratelnost série, jen s pár modernizacemi (případ Angličanů, obdoby Britů z AoE2). Vedle toho zde ale budou i jiné, odvážněji pojaté civilizace, které trochu poruší zažitá pravidla a zvyky (asi Mongolové).

Kreativní ředitel Adam Isgreen pro PCGamesN také slíbil, že se nebudou konat žádné mikrotransakce ani nákupy přímo ve hře. Pro RTS žánr se to prý nehodí, na rozdíl od DLC či rozšíření.

Nové specializované studio World's Edge starající se o sérii prý bude zkoumat, i ve spolupráci s fanouškovskou komunitou, jakým směrem se v DLC vydat. Jistotou je, že do Age of Empires 2 žádné další civilizace nepřibudou, protože už jich je 35.

Hratelností čtyřka uspokojí jak ti, kteří touží po nějaké rychlovce, tak ty mající dvě hodiny volného času na vypiplání města, epické bitvy s rozbíjením hradeb atd. Takže budou tu různé režimy hry pro rozličné typy hráčů. Datum vydání však stále neznáme.

Tagged With

Comments