If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Další trailery: Oddworld Soulstorm, NBA 2K21, GodFall, Solar Ash, Stray

Souhrn.

PS5 vysílání od Sony přineslo i nové trailery ke hrám, o nichž se vědělo už delší dobu, nebo naopak řadu menších indie kousků.

Protože homepage není nafukovací, zatím je dáme jen do tohoto přehledu a až k nim budou další informace, patrně se k nim ještě vrátíme v samostatných článcích.

Oddworld Soulstorm - Abeho dobrodružství působí čím dál lépe a vyjde ve stejný den pro PS5 jako pro PS4 a PC (Epic Games Store exkluzivita), více na PS Blogu.

NBA 2K21 - nový ročník basketu od 2K má být revoluční v tom, že bude od základů znovu vytvořen pro PS5. Máte se prý připravit na nextgen grafiku, nové herní režimy, partnerství, nový soundtrack a loadování trvající jen dvě vteřiny (díky SSD). Letos na podzim, prodloužené video níže je z pre-alfy a uvedl ho devatenáctiletý nováček Zion Williamson z New Orleans Pelicans.

Godfall - rubačka/RPG od Gearboxu, která byla oznámena dlouhé měsíce před samotnou konzolí, znovu potvrzena na letošní Vánoce pro PS5 a PC.

Solar Ash - putování surealistickým a vysoce stylizovaným světem ve vysoké rychlosti od tvůrců Hyper Light Drifter vyjde někdy ve 2021 minimálně pro PS5.

Stray - toulavá kočka je opuštěná a ztracená v zapomenutém cyberpunkovém městě s roboty, takže vaším úkolem bude s ní odhalit pradávné tajemství a najít ji nový domov. Bezvadně vypadající teaser trailer slibuje uvedení ve 2021 nejen pro PS5, protože už existuje i stránka na Steamu.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments