If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Další pozitivní recenze Heavy Rain

Prý mezník v interaktivně podaném příběhu.

Exkluzivní PS3 adventura Heavy Rain se z prvních recenzí jeví jako výborný produkt, který by si hráči rozhodně neměli nechat ujít. Jakkoliv se ale sluší zmínit, že právě první recenze zpravidla nejsou tak úplně vypovídající a objektivně hodnotící skutečně kvality díla.

Ano, máme tady kupř. známku 9/10 od Oficiálního PlayStation Magazínu (britské verze), nebo zcela identické hodnocení od serverů PlayFrance, či francouzské mutace Eurogameru. Přesto může být na pořadu dne opatrnost - nebo nikoliv? Co říká o Heavy Rain právě francouzský Eurogamer?

Obsáhlý šestistránkový text hovoří pozitivně o silné atmosféře, hodně dospěle koncipovaném příběhu a vztazích mezi jednotlivými postavami, realistických animacích, originálně pojatém interfacu, dynamické kameře, či rozmanitém herním prostředí s působivou hudební kulisou.

Dvousečný se může zdát real-time běh dobrodružství, v němž případnou chybu nelze odčinit či napravit, na druhou stranu uvedené nahrává aspektu znovuhratelnosti. Přičemž napoprvé se francouzskému recenzentovi podařilo Heay Rain dokončit za osm hodin. Resumé je takové, že jde o přesvědčivé propojení dvou žánrů - hry a filmu, které si budete moci sami vyzkoušet dne 26. února, kdy se hra objeví na PS3 trhu.

Recenzi na našich stránkách přitom najdete už 10. února, ke kterémuž datu se váže embargo (francouzské stránky mohly recenzi uveřejnit dříve).

Comments