Skip to main content

Další barvy pro bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 – Core

Již k dispozici.

Xbox dnes představil další přírůstky do rodiny bezdrátových ovladačů Elite Series 2 – Core ve dvou nových barevných variantách. Bezdrátový ovladač Elite Series 2 – Core si odbyl svou premiéru loni a na trh přišel v bílém provedení. Dnes představené modely zahrnují varianty s výraznými červenými a modrými prvky.

Bezdrátový ovladač Elite Series 2 – Core je prémiovým příslušenstvím vybaveným odolnými komponenty splňujícími nároky kompetitivních hráčů, které nabízí široké možnosti přizpůsobení stylu hraní. Modrý a červený ovladač, jehož cena začíná na 3379 Kč, zahrnuje páčky s nastavitelnou tuhostí, kompletně pogumované rukojeti a zámky jemnosti spouští. A podobně jako u dalších modelů z řady Elite, i u těchto mohou hráči využít téměř neomezené varianty přizpůsobení a exkluzivní možnosti přemapování tlačítek prostřednictvím aplikace Příslušenství pro Xbox. Už dnes lze nové ovladače předobjednat na vybraných xboxových trzích po celém světě.

Další informace o bezdrátových ovladačích Elite Series 2 – Core v červené a modré barvě najdete v tomto příspěvku na blogu Xbox Wire.

Read this next