If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Další DeathSpank už příští měsíc

Kde je ale PC verze jedničky?

Stahovatelná hra z PS3 a X360 DeathSpank, na které pracoval tvůrce série Monkey Island a podle toho také vypadala (byla hodně vtipná), měla velký úspěch. Což znamená, že bude druhý díl. A už velice brzy. Vlastně už příští měsíc.

Hothead Games oznámili DeathSpank: Thongs of Virtue, který slibuje větší dobrodružství, víc humoru a… No, znáte to. Víc všeho.

V Thongs of Virtue budete prozkoumávat velkou, válkou zmítanou oblast, podíváte se i na Severní pól a do mořských oblastí. Vaším úkolem bude posbírat šest mýtických tang, abyste přinesli mír a harmonii do celého vesmíru.

V druhém DeathSpank už nebudete muset bojovat sami, ale může se k vám přidat ninja Steve Greedy. Toho může ovládat váš kamarád, protože hra bude obsahovat lokální kooperaci pro dva.

DeathSpank: Thongs of Virtue vyjde pro PSN 21. září, na Xbox Live Arcade se objeví 22. září. Stát bude 1200 Microsoft Points nebo 14.99 dolarů.

Otázkou zůstává, jak je to s PC verzí. Tvůrce série Ron Gilbert říkal, že na PC verzi pracovali, takže minimálně první hra by měla na osobní počítače přijít. Otázkou je ale kdy? Dvojka už ovšem na PC ani není ohlášena.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles