If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Další indicie o Bond hře od Raven Software

Má se na ní pracovat už přes 20 měsíců.

Nové zvěsti o připravované hře podle licence Jamese Bonda vzešly na povrch ze životopisu vývojáře z Raven Software. V něm se sice nemluví konkrétně o bondovce, ale již dříve uniklo video nově rozpracované Bond hry, dlouho se šušká o tom, že na ní Raven pracují a Activision stále vlastní licenci i po vydání minulé 007: Blood Stone od Bizzare Creations. V životopise se mluví konkrétně o "mezinárodní filmové licenci", ale je téměř jisté, že to bude bondovka.

Konkrétně se jedná o životopis jakéhosi "Mike G", který na projektu pracuje jako kreativní ředitel. Hra by měla využívat Unreal Engine 3 a Mike G ji popisuje jako akční adventuru. Tedy zhruba to samé, co platí na minulé dějství. Na hře by se také mělo pracovat už dvacet měsíců, na oficiální odhalení bychom tedy nemuseli čekat příliš dlouho.

Otázkou je, jestli se bude jednat o samostatnou bondovku s vlastním scénářem, jako je Blood Stone, nebo bude hra nějakým způsobem svázaná s připravovaným filmovým Bondem, kterému dalo studio MGM konečně zelenou. Nový film, opět s Danielem Craigem v hlavní roli, má mít premiéru v listopadu příštího roku.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments