If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dárky k BioShock 2 a Mass Effect 2

Figurka Little Sister a krystal s lodí Normandy.

Když se řekne slovo Xzone, mnozí si ho asociují s hmotnými dárky, které od něj při nákupu dostanou. A protože na něco dobrého se zvyká velmi snadno, rychle se stalo standardem, že ke každé áčkové hře od tohoto obchodu v současnosti obdržíte nějaký dárek. Často vlastní výroby a někdy jich bývá i několik naráz.

Dva nejnovější přírůstky do série, Xzone oznámilo před pár dny. Předobjednávkou BioShocku 2 můžete zdarma získat originální figurku Little Sister s postavou ze hry. Na fotce vypadá trochu jako dětská panenka, kdyby se ovšem netvářila tak ostražitě a kdyby balení neobsahovalo také injekci. BioShock 2 vyjde 9. února na PC v češtině, figurku obdržíte i ke konzolovým verzím.

Předvánočním překvapením Xzone se pak stal exkluzivní dárek k akčnímu RPG Mass Effect 2. Při zachování sci-fi povahy hry, jedná se o krystal ve tvaru hranolu, který má v sobě 3D model lodi Normandy SR-1 a logo ME2. Obojí bylo vytvořeno speciálně na zakázku obchodu pomocí laseru a 3D gravírování. Navíc při vložení hodinářské baterie do držáku prosvítí celý krystal modré světlo. Krystal se dá připnout i na klíče. Mass Effect 2 vyjde pro PC a X360 29. ledna.

Comments