If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Potvrzeny remastery Tony Hawk Pro Skater 1 a 2 - trailer, detaily, srovnání

+ datum Iron Man VR, Beyond brzy i na Steamu?

Trojici (nejprve) drobných zpráv přineslo úterní odpoledne. Sony před pár minutami oznámila, že Iron Man VR od Marvelu konečně vydá 3. července. Šlo o poslední rest odložený původně z února a května.

Jiný takový drobek se týká dalšího způsobu distribuce PC konverze Beyond: Two Souls. Pro ní se totiž vynořil záznam v databázi Steamu, čili se zdá, že někdy v létě by snad mohla skončit obvyklá roční exkluzivita Epic Games Store, kde je hra k mání od loňského července.

A konečně: fanouškům Tony Hawka, kteří se účastnili komunitních akcí v minulosti, od něj dnes odpoledne přišla textová zpráva, ve které potvrdil vznik nové hry. Bude to už několikátý remaster Tony Hawk's Pro Skater 1 a 2. Původní mapy, původní skateři i skladby ze soundtracku, ale i nějaké nové vlastnosti. Hra prý dle něj vypadá báječně a bude oznámena již brzy.

UPDATE - máme dokonce i obal a oficiální trailer - Activision vydají předělávky jedničky a dvojky pro PC (časová exkluzivita Epic Games Store), PS4 a X1 už 4. září 2020.

Na Xbox One X pošlape ve 4K rozlišení s vylepšenou grafikou a v 60 snímcích za vteřinu. Jistá je účast všech původních postav (Steve Caballero, Geoff Rowley, Bucky Lasek, Elissa Steamer, Kareem Campbell, Andrew Reynolds, Bob Burnquist, Eric Koston, Rodney Mullen, Jamie Thomas, Rune Glifberg, Chad Muska, Tony Hawk) a každý z nich bude mít unikátní speciální triky, které v originálu nebyly. O vývoj se stará studio Vicarious Visions.

Všechny levely z jedničky a dvojky tu budou (od Warehouse po The Bullring), půjde je hrát osamoceně, v lokálním co-opu či původních MP režimech, plus tu budou nové způsoby jak hrát online. Další levely si vytvoříte v editoru Create-A-Park s novými funkcemi, stejně tak se vrátí Create-A-Skater k přizpůsobení vaší postavy (s mnoha ikonickými pouličními a skaterskými značkami), kterou pak můžete nasdílet kamarádům. Kdo si hru předobjedná digitálně, získá v předstihu demo s Warehouse před oficiální premiérou. Cena běžné edice činí 40 dolarů (každý díl nepůjde koupit separátně), Deluxe edice s více výbavou o 10 dolarů více. Níže všechny první screenshoty:

Ještě srovnání grafiky původní hry s tímto remasterem:

Více ve vysílání Geoffa Keighleyho v rámci Summer Game Festu:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Iron Man VR

PS4

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments