If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Datum vydání Gran Turismo 5?

Prokecly jej obchody.

Někdy se stane, že datum vydání proklouzne mezi prsty vývojářům. Někdy jej prokecne například dabér. A poměrně často se data her a produktů dozvídáme z obchodních řetězců. To je i případ věčně vyvíjené a věčně odkládané závodní hry Gran Turismo 5.

Již více než rok se tvrdí, že hra je “skoro hotová” a již půl roku se tvrdí, že se pracuje na posledních deseti procentech. Stále ale nevíme, kdy se Gran Turisma 5 dočkáme. Nyní ale vysvitla malá naděje - velké obchodní řetězce Walmart, GameStop a Costco nalepily na GT5 konkrétní datum vydání - 27. října 2010.

Jestli je to platné datum vydání a GT5 se tak skutečně dočkáme na konci října samozřejmě nevíme. Poměrně často ale bývají data vydání, která se první objeví v obchodech, pravdivá. A když ne přesně na den, minimálně přibližné datum vydání často odhalit dokáží.

Samozřejmě, že se může jednat jen o snahu obchodů navýšit počet předobjednávek (běžná praktika), ale je také možné, že Walmart, GameStop i Costco mají nějaké zákulisiní informace a datum vydání opravdu znají. Nezbývá, než čekat. Možná se oznámení data vydání dočkáme již za měsíc na výstavě E3.

Comments