If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

DC’s Justice League: Cosmic Chaos přiblíženo a přesný termín

Aby si užila celá rodina.

Outright Games, přední vydavatel interaktivní zábavy pro celou rodinu, s potěšením odhalil datum vydání Justice League: Cosmic Chaos od DC.

"Vyzýváme fanoušky všech věkových kategorií, aby se spojili proti chaosu v této zcela nové akční adventuře s otevřeným světem."

Hru bude možné hrát od 10. března 2023 na PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox X|S a PC (Steam).

Hra je navržena tak, aby si zábavu užila celá rodina. Hrajte za oblíbené postavy jako je Batman, Superman nebo Wonder Woman a bojujte s panem Mxyzptlkem, podvodníkem z 5. dimenze, který přišel vládnout chaosu. Je to jeden z nejmocnějších superpadouchů se schopností manipulovat s prostorem a časem, který má také opravdu rád žerty. Pan Mxyzptlk povolá Starro Dobyvatele, aby zaměstnal Ligu spravedlnosti, zatímco se stane novým samozvaným starostou Happy Harboru.

Hráči budou čelit akčním nabitým misím kde musí porazit hordy nepřátel pomocí jedinečných schopností každého hrdiny. Projďete napříč Happy Harborem, abyste dokončili hádanky a odemkli oblečení a speciální vylepšení pro přizpůsobení hrdinů v tomto barevném dobrodružství s otevřeným světem. Hráči mohou také komunikovat s dalšími členy Justice League - Green Lanternem, Cyborgem, The Flashem a Aquamanem.

Fanoušci si mohou vychutnat DC's Justice League: Cosmic Chaos s přáteli a rodinou v místní kooperaci pro 2 hráče a zapojit se do vzrušující a zábavné hry.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments