If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dead Island DLC koncem září

A omluva za feministku-prostitutku.

Deep Silver oznámili, že první stažitelný přídavek Bloodbath Arena pro zombie akci Dead Island vyjde koncem září. Majitelé speciální edice hry už by ve svých krabicích měli mít kupon, který je oprávní ke stažení zdarma. Konkrétní datum vydání ani cena zatím nejsou známy.

Bloodbath Arena obsáhne čtyři singleplayerové i multiplayerové arény pro hraní a la mód Horde. Všechny zkušenostní body, které v přídavku získáte, se vám přepočítají do profilu postavy i v hlavní kampani. Bloodbath Arena obsáhne také novou zbraň Brain Wave Bomb plus podporu online žebříčků.

Vývojáři hry z Techlandu se včera také omluvili, že v jednom z posledních buildů hry existoval skill nevhodně nazvaný Feminist Whore, tedy feministka-prostitutka. Omlouvat se vlastně vůbec nemuseli, protože jak se později ukázalo, ve finálním kódu hry (který je ke stažení na Steamu) už žádná podobně pojmenovaná funkce není.

"Narušuje to profesionální i etické standardy v Techlandu a nikdy se to nemělo stát. Vyšetřujeme příčiny, zatím se hluboce omlouváme a ujišťujeme vás, že ať je za toto zodpovědný kdokoliv, nereprezentuje názory celého týmu Techland," napsal za celou firmu Blazej Krakowiak pro Eurogamer.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Levis

Contributor

Comments