If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dead Island v TOP10 porazil všechno

V Británii je nejprodávanější hrou týdne.

Začíná vycházet poměrně dost zajímavých her. Jenom v minulém týdnu to byl Resistance 3, NHL 12, Warhammer 40K: Space Marine a Dead Island. Možná bude překvapením, že právě posledně jmenovaná zombie akce z Polska je nejúspěšnější. Alespoň podle žebříčku prodejnosti ve Velké Británii, největším herním trhu Evropy.

Hned tři novinky sesadily z prvenství nejprodávanějších her vynikající Deus Ex: Human Revolution - právě Dead Island, který se umístil ihned na první místo (!) a za ním jsou Space Marine. V prodejích si také polepšil Driver: San Francisco, který jako třetí také vystoupal nad Deus Ex a lépe než další pokračování známé kyberpunkové série se prodávalo také Resistance 3 - byť až na čtvrtém místě v žebříčku.

Hokej není v Británii, zdá se, příliš oblíbený a NHL 12 začalo svůj prodejní start až na dvanáctém místě v žebříčku. Lépe si vedl v prodejích i stařičký titul Cars 2 nebo Lego: Pirates of the Caribbean. Mimochodem, na 14. místě v prodejnosti je stále rok stará FIFA 11. Holt, fotbal se Britům líbí o dost víc než hokej.

Příliš ovšem nezaujala japonská bojovka El Shaddai: Ascension of the Metatron, která sbírá dobré recenze, kudy chodí. Nedostala se ani do čtyřicítky nejprodávanějších her.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments