If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dead Island spěje zdárně k vydání

Podíváme se na "mrtvý" ostrov ještě letos?

Na hru Dead Island mnozí z vás již jistě zapomněli. Oznámena byla před lety a měla vyjít již v roce 2008. Vývojáři v Techlandu ale potřebovali mnohem víc času a tak Dead Island odložili. O hře nebylo dlouho slyšet, ale nyní se ozval Blazej Krakowiak, který pracuje v Techlandu na pozici mezinárodního manažera značky a prozradil následující:

“Dead Island je stále ve vývoji a pokračuje to dobře. DI je naším nejdůležitějším projektem, na který se nyní soustředíme, vedle nedávno oznámeného extrémního off-road závodění Nail’d. Pracujeme velmi tvrdě, aby za to dlouhé čekání Dead Island stál.”

Dříve probíhaly spekulace, že by Dead Island mohl vydat Deep Silver, ale Krakowiak stále neodhalil vydavatele.

Hra vás vrhne do role Mika Jenningse, který jel na vysněnou dovolenou se svojí ženou. A jak už to tak bývá, dovolená se nekoná - letadlo spadne a manželský pár zůstane rozdělen na ostrově plném zombií.

Celá hra se má odehrávat na onom tropickém ostrově, má se jednat o survival horor FPS s otevřeným nelineárním světem. V Dead Island mají být k dispozici také vozidla, pokročilý systém AI, ultra realistický soubojový systém a velmi interaktivní prostředí. Hráč bude moci využívat všechno možné i nemožné, jako zbraně a improvizace má hrát velkou roli.

Dead Island vypadá poměrně zajímavě, tak doufejme, že jej Techland po tak dlouhé době brzy dokončí. Hra by měla vyjít na Xbox 360 a PC.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments