If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dead Space 3 na zamrzlé planetě?

Spekulace o novém prostředí hry.

Už žádná vesmírná loď. Napotřetí by to samé už mohlo nudit, a tak se v Dead Space 3 nejspíš podíváme do úplně odlišného prostředí. Vyplynulo to z úniku, který se webu Siliconera dozvěděl od stejného anonymního zdroje, který jim rovněž dopředu prozradil detaily o Syndicate, jež se později potvrdily.

Podle spekulací se třetí díl odehraje na zamrzlé planetě Tau Volantis, kam Isaac ztroskotá se svou lodí a zápolí tam s nepříznivými klimatickými podmínkami. Nejprve si má myslet, že je jediným přeživším, ale když dorazí do opuštěné stanice, která mu poslouží jako úkryt před sněhovou bouří, potká další postavy, včetně Ellie, důležité postavy z prvního dílu.

Postupem času prý bude Isaac spolupracovat s dalšími postavami, která má každé své zájmy a dovedou mu vypomoci v různých herních situacích, jako když potkají nový typ nepřátel nazvaný "the hive mind". Ale prý bude těžké je přesvědčit ke společnému cíli, což je vylezení hory za vánice. Že by se rýsovalo něco jako The Thing (Věc)?

EA zatím tento únik nijak nekomentovali. Vydání Dead Space 3 se předpokládá na konec příštího roku, nedávno utekly první ukázky.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments