If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Death Stranding prý menší premiérou než God of War, ale větší než Days Gone

+ parodie od TMBK, rozbalování PS4 Pro limitované edice.

Insider a analytik Benji-Sales se pokusil o zasvěcený odhad odbytu Death Stranding za úvodní den prodeje, čili za pátek 8. listopadu.

Podle jeho zjištění se krabicovka v USA prodávala lépe než Days Gone (srovnatelná PS4 exkluzivita a též nová značka). Ale naopak hůře než God of War či Spider-Man, což je asi pochopitelné vzhledem k známosti těchto zavedených sérií.

Patrně čerpá z interních informací od nějakého velkého řetězce, protože jeho minulá slova o výsledcích The Outer Worlds se později oficiálně potvrdila.

Benji-Sales dodal, že Death Stranding by dle něj mělo být zásadním hitem a že za úvodní měsíc by se ho v USA mohlo krabicově prodat více než milion kusů, ačkoli v sobotu prý šel odbyt rapidně dolu. Upozorňuje, že zatím je brzy na dělání nějakých závěrů.

Riziko tedy zjevně spočívá v tom, pokud by hra neměla tzv. "dlouhý ocas" prodejů, čili pokud by si ji pořídili jen fanoušci Kojimy a neoslovila tolik masové publikum (resp. pokud by ho odradily některé negativní recenze, jako třeba na IGN, narážející na simulátor chození v prázdném světě).

To si ji u nás asi všimlo, aspoň se o to pokusil grafik a autor populárních politických koláží TMBK alias Tomáš Břínek, který svou parodii vestavěl na podobnosti námětu s Poštou pro tebe.

K Death Stranding se ještě váže rozbalování limitované edice PS4 Pro:

Tagged With

Comments