If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Debut Arc Raiders od tvůrců Battlefieldu zaujal

F2P PvE sci-fi akce s chodícími roboty.

Pokud nejste spokojeni s tím, jak dopadl Battlefield 2042, nebo nesouhlasíte, že nedostal zelenou návrh Star Wars Battlefront 3, jste na správné adrese.

Talentovaní veteráni ze série Battlefield, kteří před lety odešli ze studia DICE a EA do Embarku, totiž dnes poprvé pořádně odhalili své ARC Raiders, která se zmíněným hrám velmi podobá.

Dle našeho názoru to je jedna z nejzajímavějších her na The Game Awards:

Bude to koooperativní Free-2-Play third-person sci-fi PvE střílečka, kde se s vaším týmem lidských raiderů pokusíte zastavit útok ARC, což je nemilosrdná mechanizovaná hrozba robotů a chodících čtyřnohých strojů, kteří provedli výsadek z vesmíru.

"V tomto odhalení chceme oslavit samotnou hratelnost a ukázat hráčům, jak se bude ARC Raiders hrát a jak bude vypadat, což je pro takovou co-op akci vždy to nejdůležitější," dodal Patrick Soderlund, bývalý šéfdesignér DICE.

Budete tady lootovat padlé nepřátele, prohledávat starodávné ruiny pro nástroje a gadgety, se kterými přechytračíte nepřátele. Hráči také budou provádět nečekané věci při improvizaci, i za pomoci fyziky a využití prostředí ve svůj prospěch. Dalším klíčovým slovem zde je dynamický nextgen sandbox.

Venku pod taktovkou Nexonu už v roce 2022 pro PC (Epic a Steam), GeForce Now, PS5 a Xbox Series.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments